E-Bülten Kaydı
Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?
Gönder
Hakkımızda

Elektronik sektörüne 1974 yılında Radyo tamirciliğiyle başlayan ticari serüvenimiz, Bugün Türkiye’nin dört bir yanında Elektronik sistem çözümleri diye adlandırdığımız geniş bir alanda devam etmektedir. Akıllı Bina iletişim sistemleri - merkezi uydu TV yayın sistemleri - Kamera güvenlik sistemleri Konferans & sinema salonları seslendirme ve görsel sunum sahne ışık sistemleri, yangın ve hırsız alarm ihbar sistemleri-geçiş kontrol sistemleri üzerine yoğunlaşan firmamız, tüm gücüyle hizmet vermeye devam ediyor.
Pergel metaforu prensibiyle, ayağımızı Konya’ya sabitleyerek, yurt içinde ve yakın bir zamanda yurt dışında ulaşabildiğimiz tüm projelere bir eserimizi bırakmayı kendimize misyon olarak belirledik. Tüm gücümüz ve gayretlerimizle başarıyoruz ve başarmaya devam edeceğiz.
Teknolojiyi çok yakından takip eden firmamız, dünya genelindeki fuar ve organizasyonlara katılarak ileri teknoloji ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
Konya’da ve ülkemizde eşsiz referanslara imza atan firmamız, bulunduğu sektörde her zaman ilkleri başarmıştır.
Türkiye’de referans noktasında iyi bir çıtaya ulaşmış firmamızın, başarı sırrı; satış sonrası destek, garanti hizmetleriyle müşteri memnuniyeti ve uzman ekibimizdir.